piątek, 25 kwietnia 2014

Pismo Święte: księga żydowskiej magiiW biblii nie ma niczego „świętego” lub czegokolwiek dla duchowego rozwoju i postępu ludzkości. Spójrzcie na numery, księgi, pisma, oraz zawartości a zobaczycie co to jest naprawdę; księga żydowskiej magii, z której obficie korzystają u góry w celu zaprowadzenia swego porządku oraz zniewolenia mas. Celem tego artykułu jest wyjaśnienie w prostych słowach codziennych metod jak oni to czynią.

Dla tych z was którzy nie mają doświadczenia w duchowości i pracach umysłu, znanych jako „czarnoksięstwo”, postaram się wyjaśnić to tak abyście mogli zrozumieć, jak to działa. Rozejrzyjcie się dookoła siebie, wszystko co widać, ekran komputera, krzesło, łóżka, meble, samochody, budynki, okna… wszystko, co widać było kiedyś czyjąś myślą zanim zmaterializowało się w formę fizyczną w rzeczywistości. Chciałbym również dodać, że w niektórych przypadkach, jak chociażby w nauce, na przykład burze manifestują się same w sobie; gorące wilgotne powietrze styka się z zimnym, suchym powietrzem, ale większość z tego tutaj kiedyś ktoś wymyślił.

Większość z was zna zapewne te stożkowate kapelusze noszone przez czarodziejów czy czarownice. Mają one często na nich takie gwiazdy. Symbolizuje to także egipskie piramidy. Energia jest potrzebna do urzeczywistnienia danej idei. Energia jest również jak woda, tzn. pójdzie drogą najmniejszego oporu, jeśli nie zostanie dokładnie pokierowana. Świadome działanie magiczne wymaga energii i skoncentrowanego umysłu. A im ono ważniejsze, tym więcej może wymagać planowania przed jego rozpoczęciem. Poprzez to mam na myśli daty, kiedy planety sprzyjają pracy [stąd gwiazdy na stożkowatym kapeluszu], wraz z harmonogramem oraz wiedzą. Im więcej siły działające w harmonii na korzyść czaru, tym lepiej, zwłaszcza że życie składa się z liczb… czas.

Działanie magiczne wzmacniane jest przez prawą [żeńska] stronę mózgu. Strona ta włada umysłem podświadomym, jest również bierną stroną mózgu. Lewa półkula jest męską, logiczną stroną która działaniem kieruje. Im więcej energii, która jest skierowana do pracy, tym bardziej prawdopodobne że ów cel się urzeczywistni. Małe rzeczy nie wymagają dużych ilości energii, ale kontrolowanie świata, a także to, co ujawniam w dalszej części tego artykułu, jak najbardziej wymagają udziału podświadomości [żeńskiej części mózgu] masowego umysłu. Ludność nie zdaje sobie z tego sprawy. To właśnie z tego powodu biblia jest prawie w każdym domu, gdyż służy jako podświadomy odbiornik i posiada podprogową moc, połączenie z numerami, wierszami, a biorąc pod uwagę wieki ogromnej ilości energii psychicznej jaka była w to wlewana przez wiernych, posiada dużą moc. Wyznawcy podświadomie przyczepiają się do tej energii i, ku niewiedzy rzeszy osób, mogą być tym sposobem sterowani. To tylko krótkie streszczenie tego, w jaki sposób działają moce umysłu i ducha. Aby dowiedzieć się więcej, przeprowadźcie swoje badania na temat podświadomego umysłu, zwłaszcza na temat tego, w jaki sposób niektórzy ludzie są w stanie przyswoić całą zawartość książki tylko ją trzymając i koncentrując się na niej bez czytania. Powinno to dać wam pewne pojęcie o przeolbrzymiej mocy biblii. Jest to kolejny powód, dla którego biblijne wersy są zapamiętywane, a te zagnieżdżają się w podświadomość, co przelewa się na masowy umysł, czyniąc go potężnym narzędziem przy działaniach magicznych.

Co więcej, wielu z was znana są podprogowe komunikaty. Większość z nas słyszała lub czytała o tym, jak popularne reklamy, muzyka oraz inne media używają podprogowych przekazów, które zazwyczaj nie są wykrywane przez świadomy umysł. Jesteśmy ich nieświadomi, ale są one naprawdę działają i naprawdę wpływają na ludzi. Na końcu tego artykułu są linki do filmów na YouTube które to pokazać. Aby jeszcze bardziej zdezorientować i ogłupić ludność, o działania te, jak chociażby 9/11 obwinia się Szatana, lecz dzięki odrobinie poszukiwań i badań, znajdziecie fakty świadczące o tym, że winna jest druga strona. Wszystko to pochodzi z judeo-chrześcijańskiej biblii. Nie różni się to od fałszywego żydowskiego „sześciomilionowego” „holokaustu”. Warto zwrócić uwagę na często używany numer sześć [więcej o tym poniżej]. Niezliczone reklamy mediów i pozostałe tego typu działa jako poważna dywersja i odwrócenie uwagi od rzeczywistych zbrodni, masowej mordów, tortur i brutalności popełnionych przez żydowski program komunistyczny.

Niektórzy z was mogą tutaj pamiętać jak po wydarzeniach z 11 września, wiele osób po złożeniu dwudziesto dolarówki w określony sposób, jako że bliźniacze wieże można było zobaczyć w płomieniach, jeśli banknot został złożony, a następnie spojrzało się na niego w konkretny sposób [wideo - $20 sztuczka]. Banknot $20 jest najczęściej używaną walutą w USA. Krótko po zdarzeniu 9/11 ów banknot został bardzo szybko wymieniony na nową wersję. Wszystkie zniknęły w okamgnieniu. Publiczną wymówką było oświadczenie, że mogły zostać łatwo podrobione. Prawdziwym powodem było zaprojektowanie banknotu i podprogową wibrację jaką on niósł.

W biblii liczba jedenaście to liczba chaosu, zniszczenie i rozpadu. A ponieważ ta plugawa biblia jest prawie w każdym domu, chrześcijańskich nauk tak wielu ludzi przestrzegać, pokładając w nie swą wiarę, i podobnie jak ten banknot $20, jest to bardzo potężne podprogowe narzędzie, nawet bardziej niż ten banknot, jako że walała się ona po świecie dużo dłużej, i jest międzynarodowa. W ten oto sposób gdy żydzi na najwyższych szczeblach odprawiają swoje grupowe magiczne nikczemności, korzystają z biblijnych numerów i wersów w celu realizację swych zamiarów. Z tego co rozumiem, niektóre wiersze wibrowane są w języku hebrajskim jako bustrofedon, czyli czytane zygzakowato [od lewej do prawej a następnie od prawej do lewej]. Żydzi sami także bujają się tam i z powrotem „modląc się” w grupach.

Liczby 10 i 12 mają w biblii ponoć być idealnymi

- Dwunastu synów Jakuba minus Józef [„a jednego już nie ma” – Rdz 42:13] bez których pozostała 11 by nie przetrwała (patrzcie, księga Rodzaju jest 1-sza księgą biblii; Rdz = 1+42+13 = 56, co po redukcji daje 11. Dodatek do wersu samego w sobie)
- Król Jojakim [2Krn 36:5-6] królował 11 lat zanim Nabuchodonozor wywiódł go w niewolę [jego przegrana i koniec jego rządów].
- Król Sedecjasz [Jer 52:1-11] władał 11 lat zanim Nabuchodonozor uwięził go, zamordował jego rodzinę i go okaleczył.
- W 11 roku Babilońskiej niewoli, Ezechiel przepowiedział upadek i zniszczenie Tyru [Eze 26:1-5]
- W 11 roku Babilońskiej niewoli, Ezechiel przepowiedział upadek i zniszczenie Egiptu [Eze 30:20-26]

Zwróćcie także uwagę na powyższej ewangelie, bo jeśli trochę więcej poczytacie, wszystkie one buntowały się przeciw żydom, zostali za to ukarani. Powyższe służy jako przykład… a jest ich o wiele więcej.

Numer 9 jest liczbą zakończeń i ostateczności. Warto zwrócić uwagę na to, jak biblijne wersy które podkreślały 11, wszystkie związane są ze niszczeniem i upadkiem.

Nie będę robił tego artykułu zbyt długim, jako że w niedalekiej przyszłości będę miał bardziej szczegółowe przykłady itp.. Księga Hioba [cierpienie] wykorzystywana jest by przeklinać wrogów w wielu okolicznościach. Bombardowanie Drezna zostało przeprowadzone w chrześcijańskie święto Środy Popielcowej i obróciło je w pył. Mógłbym przytoczyć więcej innych przykładów, ale przyjrzyjcie się jak wszystko się ze sobą splata, jest / mamy:

W dniu 15 marca 2004 r. było dokładnie 911 dni od ataku na WTC z 11 wrzesień 2001 oraz ataku bombowego na pociągi w Madrycie, 11 marca 2004. [niektóre ilości są właściwe tylko dla języka angielskiego].

- ‘Madrid, Spain’ ma 11 liter.
- ‘New York City’ ma 11 liter.
- Amerykańskie ataki były 11 września 2001.
- Atak na Madryt był 11 marca 2004.
- 911 dni pomiędzy tymi dwoma powyższymi atakami [9 + 1 + 1 = 11].
- Atak na Madryt nastąpił 11 czwartku tegoż roku.
- 11 września jest 254 dniem roku [2 + 5 + 4 = 11].
- Po 9/11 jest 111 dni do końca roku
- ‘September 11’ ma 9 liter i 2 numery [9 + 2 = 11]
- ‘11 March 2004’ ma 5 liter i 6 numerów [5 + 6 = 11].
- Każdy budynek miał 110 pięter [11 x 10 = 110].
- Podczas ataku na pociąg w Madrycie potwierdzono śmierć 191 osób [1 + 9 + 1 = 11].
- 11 września 2002 z Ground Zero na głos odczytano imiona 2801 ofiar ataków na WTC [2 + 8 + 0 + 1 = 11].
- Dwie Wieże stojące obok siebie wyglądały jak 11.
- Lot 11 był pierwszym samolotem który uderzył w wieże.
- Lot 11 miał 92 pasażerów na pokładzie [9 + 2 = 11].
- Lot 11 miał 11 członków załogi.
- Lot 77 uderzył w Pentagon [11 x 7 = 77].
- Lot 77 miał 65 pasażerów na pokładzie [6 + 5 = 11].
- 911 to numer alarmowy [9 + 1 + 1 = 11].
- Nowy Jork był 11 stanem Unii
- Wyspa Manhattan została odkryta 11.09.1609 przez Henry’ego Hudsona -11 liter.
- ‘Saudi Arabia’ ma 11 liter.
- ‘Afghanistan’ ma 11 liter.

Spójrzcie jak wibracja 11 wiąże to wszystko z 9. Astralne energie szukają najprostszej drogi, a podobne przyciąga podobne. Nie dziw zatem, że kontrolowani przez żydowskie władze masoni, kładą swe ręce na biblii podczas ich inicjacji. Biorąc pod uwagę fakt że każda strona tego złą ma słowo „żyd”, „żydzi”, „Izrael”, „Jeruzalem” i tym podobne; Nazarejczyk i hołota - wszyscy żydzi, a biorąc pod uwagę fakt, że głoszą się oni „wybrańcami Boga”, o których w biblii mówi się z największym szacunkiem i egzaltacją, zrozumiałe staje się dla czego, ku niewiedzy mas, od stuleci są tak potężni i potajemnie dzierżą władzę na całym świecie.

Szatan osobiście pokazał mi sposób, w jaki te działania funkcjonują na zasadzie domina. Gdy już raz coś jest wprawione w ruch w wymiarze astralnym, energie wyszukują podobnych sobie, i się łączą. Wraz z dziwnymi i upiornymi zbiegami okoliczności liczb [jest tylko przykład, istnieje wiele innych], ujawnia to fakt, że brak tu jakiejkolwiek przypadkowości, że wyraźnie ujawnia to wykorzystanie magicznych działań które były celowe.

Chciałbym również nadmienić fakt o żydowskim nacisku na numer 6. Proszę nie mylić z „666” które ma całkowicie odmienne znaczenie.

Izrael ma 6 liter. (…)[dalsza treść jest powtórzeniem powyższych numerologicznych rozpraw o 6, 7, komunizmie, chrześcijaństwie jako wstępie do komunizmu, itp., stąd nie będę powielał materiału]. Poza tym, chrześcijaństwo zamieniło tzw. „religię” w pojęcie tak odrażające i na wskroś nikczemne, że wielu z tych, którzy są nieświadomi, chętnie akceptują i promują ateizm.

Kończąc, tak jak wszystko inne, tępe dupki całą winę zwalają na Szatana i Piekło. Większość chrześcijan nie ma inteligencji lub siły charakteru by sięgnąć do okultyzmu. Istnieją również pisma w biblii których żydzi używają do przeklinania i płoszenia intruzów od naprawdę dogłębnych badań okultystycznych. Pamiętam, że kiedy byłem nowicjuszem w Satanizmie miałem złe doświadczenia, ale to tylko pchało mnie naprzód i zwiększało moją ciekawość. Bądźcie odważni, bez lęku. Żydzi oraz ich obce kohorty przez wieki korzystali ze strachu jako narzędzia manipulacji. W krajach komunistycznych, ludność żyje w nieustannym strachu. Jest to również w zgodzie z biblią, tak jak wszystko inne dotyczące żydowskiego komunizmu.

Będę miał więcej informacji a także wiele innych przykładów na to, że biblia jest niczym innym jak księgą żydowskiej magii, stąd numery; numerologia biblijna, oraz sposób w jaki jest ona stale wciskana ludność, jest prawie w każdym domu, w pokojach hotelowych i gdzie jeszcze nie tyko. Każdy ją zna, i wie, co się o niej mówi.

Świat musi się obudzić. Proszę was bardzo, śmiało uczcie innych, rozprowadzajcie to oraz inne artykuły JoSa, a także pracujcie wytrwale dla Szatana. Szatan w sanskrycie oznacza „prawdę".

Tu jest jawny dowód podprogowości wykorzystywanej w mediach co do 11 września.
Większość ludzi jest w pełni świadoma tego, że żydzi kontrolują Hollywood oraz mediów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.