piątek, 25 kwietnia 2014

Chrześcijańska msza oraz jak to się wiąże z rytualnym żydowskim mordemChrześcijańska msza oraz jak to się wiąże z rytualnym żydowskim mordem

Ze względu wieki zaciekłego tłumienia duchowej wiedzy, większość ludzi jest nie tylko nieświadoma niektórych prawd, ale też nie jest w stanie ich zobaczyć. To jest właśnie sposób wroga na podbój; tworząc w duszy martwą strefę, abyśmy byli duchowo rozbrojeni; większości ludzi brakuje tzw. „szóstego zmysłu”, a u wielu innych, jest całkowicie nieobecny.

Miliony nieszczęsnych ludzi byli i są oszukiwani przez chrześcijańskie i muzułmańskie programy; jedynym celem ich obu jest zniszczenie wiedzy duchowej i zastąpienie jej bredniami ku zgubie ludzkości i każdej innej żywej istoty na tej ziemi.

Judeo-chrześcijańska biblia ostrzega swoich wiernych przed mocami umysłu oraz „czarodziejstwem” aby dany niewolnik był niezdolny do dostrzeżenia jawnych kłamstw, które rzuca się im w twarz każdego dnia.

Żydzi, którzy są z natury pasożytami zawsze wykorzystywali Pogan jako swych duchowych nosicieli; by na nich żerować… nie różni się od obcych szaraków, którzy używają zebrane przez nich dusze by się nimi żywić. Wielu z was wie już o „Żydowskich rytualnych mordach”. W czasach świąt żydowskich, główni rabinowie uprowadzają dzieci i składają ich w swych rytualnych ofiarach Jehujwie. Dziecko jest zabierane do tajnego pokoju synagogi, przywiązane do krzyża i torturowane na śmierć a następnie spuszcza się z niego krew z czterech końców [rąk i stóp], podczas gdy dziecko jest ciągle żywe i świadome, a następnie ową krew piją w swym rytuale rabinowie. Ten godny potępienia akt był wykonywany w koło przez wieki i to z tego powodu żydzi przetrwali niekończące się pogromy [przypadki, w których Poganie masakrowali całe wioski żydów], byli przymusowo wydalani z niemal każdego kraju świata, z wyjątkiem USA, i byli darzeni intensywną nienawiścią przez każdą rasę Ludzką. Jest to tylko jeden przykład… mógłbym tak w nieskończoność mówić o przestępstwach, które żydzi bez końca popełniali, ale celem tego kazanie jest pokazanie w jaki sposób to wszystko łączy się z chrześcijańską mszą / nabożeństwem.

Na półce w bibliotece publicznej zauważyłem raz pewną pozycję; książka napisana przez żydowskiego rabina o tytule „Będziesz żył w dostatku.” To jest również w biblii. Tytuł ten ma odniesienie do żydów. Prawie wszyscy są świadomi niewiarygodnych materialnych bogactw, sukcesu, i mocy jakie ta rasa od wieków posiada. Wynika to bezpośrednio z ich nadużywania mocy okultystycznych, a wszystko te wiąże się bezpośrednio z chrześcijaństwem.

Jak wspomniałem już wiele razy, judeo-chrześcijańska biblia jest księgą żydowskiej magii. Jej wersy, liczby, itd. By to wiedzieć, trzeba być świadomym tego w jaki sposób działa magia, słowa mocy, a przede wszystkim, podprogowość oraz moce umysłu w celu urzeczywistnienia intencji osoby wykonującej prace magiczne.

Tak jak w wypadku wielu żydowskich działań, podprogowość jest wykorzystywana do wprowadzenia niezbędnych podświadomych połączeń w celu stworzenia energetycznej więzi. Trzeba mieć pojęcie o magii oraz mocach umysłu aby to wiedzieć. Oto dlaczego właśnie biblia ostrzega i działa by straszyć Pogan od czegoś naprawdę duchowego… „Nie pozwolisz żyć czarownicy” czy inne pierdoły o „płonięciu w jeziorze ognia”. Poza tym, zauważyłam że wcześniej istniały klątwy związane z używaniem swoich mocy umysłu w celu uniknięcia tego i odstraszenia tych, którzy łatwo dają się tego rodzaju rzeczami nastraszyć.

„Jedzcie mnie… pijcie mnie”

Wiodącym tematem chrześcijańskiej mszy jest symulacja składania ofiary z człowieka. Większość ludzi nie widzi tego, ani też nie są tego świadomi ze względu na ich zamurowane umysły. Z każdą mszą nazarejczyk jest ukrzyżowany w krwawej ofierze Jehujwie. Pamiętam bardzo dobrze bez końca powtarzane zwroty używane przez kapłana tak, że nawiązuje się połączenie „Oto jest to ciało chrystusa”, a potem ten mały gówniany opłatek… który wierzący zjada jaka „ciało chrystusa”.

Wiemy że nazarejczyk był przygwożdżony do krzyża; na czterech rogach, nie różnią się od Ludzkich dzieci, których żydzi wykorzystują w ich poświęceniach. Tworzy to niezbędne połączenie dające energię żydowskim rytualnym morderstwom, przynosząc żydowskiej rasie sukces, zwłaszcza w kwestii materialnych bogactw.

Podczas każdej katolickiej mszy [i u protestantów, temat jest taki sam], słowo w słowo te same wiersze są TŁUCZONE do umysłów zgromadzonych, bez przerwy w koło Macieju:

„A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje”.

„Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów".

WIDZICIE POŁĄCZENIE??? TO JEST WYRAŹNIE LUDZKA OFIARA!!

Ludzie nie mogą zobaczyć to, ponieważ zostali duchowo zaślepieni. Widzę wszystkie rodzaje rzeczy, gdyż rozwaliłem wszystkie ściany w moim umyśle, a pamiętam, zaledwie cztery tygodnie temu, słysząc bożonarodzeniowe piosenki religijne wyjące z głośników w sklepie gdzie akurat byłem, było bardzo oczywiste dla mnie, jak ci otępiali chrześcijanie śpiewali dla swego potępienia.

Aby stworzyć takie rozproszenie uwagi i ogłupić swe ofiary, żydzi od zawsze udawali, że są prześladowani przez chrześcijan. Udają, że są w sprzeczności z chrześcijaństwem. Jeśli zniszczy się bariery w umyśle, widzi się jak na dłoni to, co jest tam każdego dnia. Każda strona tej biblia jest zasrana słowem „żyd, „żydzi”, „Izrael" itp., żydowski naród oraz ich patriarchowie są czczeni i wywyższani. W biblia zawarty jest podprogowy temat, w którym to Poganie w Starym Testamencie są wiecznie pokonywani przez żydów i bóg ich boga Jehujwę. Po tych wszystkich podbojach i zniewoleniach, nazarejczyk, długo oczekiwany żydowski mesjasz włazi na scenę sceny. Żyd od narodzin do zdechnięcia; żydowski nazarejczyk.

Postać żydowskiego nazarejczyka została wymyślona z pojęcia, tego o wężowej mocy. Więcej o tym – tutaj. Znowuż, aby osiągnąć sukces w magicznym działaniu, w wielu przypadkach w umyśle ofiary musi być jakieś połączenie. Większość chrześcijan nie widzi, że jahwe to „morderca i kłamca” od samego początku. Nowy Testament rozwodzi się o nazarejczyku, który następnie staje żywią ofiarą… zamordowaną, poświeconą Jehujwie, morderczemu, krwiożerczemu i sadystycznemu „tatuśkowi”. W swój własny pokrętny sposób, przekłada się to na zabójstwa dzieci. Ponieważ umysł dziecka jest w wielu przypadkach czystą kartką, niezapisaną osobistymi doświadczeniami kształtującymi postawy i barwiącymi osobowość, dzieci są głównymi ofiarami. Chrześcijaństwo cieszy się złą sławą w kwestii żerowania na dzieciach, tak samo jak anioły, no i oczywiście brudne pasożydostwo. Wiedzą, że mogą używać energii dzieci dość swobodnie, jako że duchowy opór jest niewielki lub go brak.

Wisienką na torcie tego całego obrzydlistwa jest „powtórnie przyjście chrystusa”, co po prawdzie jest kolejnym oszustwem, mającym na celu skanalizowanie duchowych energii i przekonań Ludzi poprzez wykorzystanie masowego umysłu na zrealizowanie przyjścia żydowskiego mesjasza.

Cytat z talmudu:

Symeon Haddarsen, fol. 56-D: Kiedy Mesjasz przyjdzie, każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników”.

Większość osób zupełnie nie zdaje sobie sprawy z powyższego i nie widzi tego. Pisałem już o tym w innym kazaniu dotyczącym tego, jak żydzi wykorzystują moce okultystyczne: JoSNewsletter/message/385 Fragment:

,,Poniższe wideo [które gorąco polecam wszystkim] jest niczym nowym i wyraźnie demaskuje żydów oraz jak nadużywają mocy okultystycznych, mocy sugestii oraz podprogowości aby stworzyć podświadome połączenie do urzeczywistnienia ich machinacji. Obrazy służyły zaprowadzeniu kontroli broni. Wielu ludzi, takich jak autor filmu z poniższego linku nie ma pojęcia o żydowskich mocach, karmieniu się z oraz kierowaniu energii, którą ci ogłupieni wyznawcy chrześcijanizmu dostarczają ich żydowskim mistrzom, którzy za tym wszystkim stoją, i może tylko zgadywać na oślep: Sandy Hook and Batman shootings announced in Movie Batman and Dark Knight Rise.

Żydowskie nadużycia okultystyczne mają swoje korzenie w gematrii [żydowskim systemie alfanumerycznym]. 9/11 jest kolejnym tego przykładem [powtórzenie o $20 tricku, gdzieś z powyższego artykułu].

Inne obejmują prezydenckie zamachy. Wykonałem badania kilka lat wstecz. Imię Lincolna, nazwy, daty, numery oraz sposób, w jaki łączą się one wszystkie ze sobą w sposób bardzo przerażający, wskazując na ich wersję magii. (…)

Kończąc, samobójcze doktryny i nauki o tym, jak to ubóstwo jest cnotą, i odrzucenie materialnego bogactwa, służy to żydom aby mogli żyć w luksusie, oraz żeby wszystkie bogactwa i mocy były w ich rękach. Te samobójcze nauki są tłuczone w umysły Ludzi od bardzo wczesnego wieku, upewniając się, że się zakorzenią i nawet ostaną się w przyszłych życiach, zapewniając ubóstwo.

Cytat z talmudu:

Seph. Jp., 92, 1: ,,Bóg dał Żydom władzę nad majątkiem i krwią narodów”.

Cytat z żydowskiego talmudu:

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Wszystkie własności innych nacji należą do Narodu Żydowskiego, który jest przeto upoważniony do ich przejęcia bez żadnych skrupułów".

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156: „Gdy Żyd ma Goja w swym uścisku, inny Żyd może iść do tegoż Goja, pożyczyć mu pieniądze i w zamian go oszukać, aby Goj został zrujnowany. Albowiem własność Goja, według naszego prawa nie należy do nikogo, a pierwszy Żyd który się pojawi ma pełne prawo do jej przejęcia".

Za tym wszystkim, to żydzi są tymi, którzy pchają chrześcijaństwa, choć starają się oszukać świat czymś z goła innym. Widzę to cały czas, ponieważ jestem tego bardzo świadomy. Nawet coś tak pozornie niewinnego jak książki z krzyżówkami, większość z nich pisana przez żydów, w których są niekończące się nawiązania do chrześcisraństwa i gównianej biblii, jakby każdy miał znać tych żydowskich gnojów i archetypy na blachę. Jakby to miała być powszechnie akceptowana na co dzień wiedza.


Tłumaczenie z oryginalnego źródła: http://see_the_truth.webs.com/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.